+372 5305 5000
Registreeri

Tark Ratas

Keskkonnasõbraliku linnaliikluse tulevik

Elektriratas aitab sind väikese lisatõukega just siis, kui sa seda kõige rohkem vajad.

 

  • Sõida lihtsasti tõusust üles

  • Sõida pikemaid vahemaid

  • Hoia end vormis

Targad Rattad

Rattaringluses on kasutusel kaasaegsed uue põlvkonna elektrirattad, mis lisaks elektrimootorile suudavad tehnoloogiliselt reaalajas suhelda kogu rattaringluse süsteemiga. See annab meile infot, kus iga ratas parajasti asub ning kui sellega midagi peaks olema juhtunud, saame ka sellest teada. Ratastele paigaldatud tarkvara abil on kasutajatel võimalik koguda statistikat oma sõitude kohta, näha sõidukiirust, sõidetud distantse jne. Kogu rattaringluse süsteem on kergesti laiendatav ning seda võib vastavalt kasutatavusele ümber korraldada.


 

Targad Rattad on oluline osa targa linna mõtteviisist. Tartu linna üheks olulisemaks eesmärgiks on soodustada keskkonnasäästlike liikumisviiside arengut. Rattaliikluse abil saame vähendada autoliikluse koormust, suurendada kasutajate füüsilist liikuvust ning säilitada 15-minuti Tartu fenomeni. Lisaks andmepõhiselt ja nutikalt planeeritud jalgrattavõrgule väljendab Tark Ratas elustiili, mida iga linnaelanik ja külaline väärtustab. Targa Ratta kasutamine on olla Tartu moodi tark ja teadlik oma valikutest.

 

Kiire laadimine

Tühja akuga elektriratas laeb end kiiresti täis. Aku oleku vaatamiseks vajuta helisignaali nupule või viipa bussikaarti lugeja ees.

 

Sõida pikki vahemaid

Võid kasutada ratast kogu päeva ja aku ei pruugi tühjaks saada.

Bewegen